Boty do Metin2 Metin Yang Hack Yanghack MultiHack

Temat: Licznik mam problem
...danymi o skali tego procederu i czy podejmowano bądź planuje się posunięcia mające na celu przeciwdziałanie szerzeniu się tego rodzaju praktyk. Rzecznik chce też znać wyniki i rodzaj działań, jeśli już wcześniej takie były podjęte. Podobne pismo Janusz Kochanowski skierował do prokuratora krajowego Janusza Kaczmarka. Rzecznik chce wiedzieć, czy w takich sprawach organy prokuratury podejmują postępowanie. Zdaniem rzecznika przestawianie licznika wskazującego przebieg samochodu, szczególnie przy transakcjach kupna sprzedaży pojazdów może stanowić pomoc przy popełnieniu przestępstwa oszustwa - która zgodnie z art 286 kodeksu karnego, jest zagrożona karą do ośmiu lat więzienia dla osoby która oferuje takie usługi. Taka sama kara grozi także nieuczciwemu właścicielowi auta. Rzeczpospolita (19.9.2006)
Źródło: forum.moto-portal.pl/?/index.php?showtopic=3724Temat: BMW 530D E39 CZY MERCEDES
Dlatego napisałem 5 punktów i każdy praktycznie musi być spełniony żeby mieć pewność. Ważne też są zmiany właścicieli, bo ktoś mógł jeździć autem 10 tys rocznie a drugi właściciel robił 50 tys rocznie. Dlatego nie jest takie proste to wszystko niestety w kraju, w którym przestawianie licznika i oszukiwanie ludzi nie jest karalne.
Źródło: bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=95318


Temat: Sprzedam autko
moglbys podac cene bo ja szukam wlasnie mx3. A ten przebieg to jak udokumentowany???? Przestawianie licznika to nie problem. A co bylo w nim robione .Z tego co pamietam to 1.6 ma 88 koni no ale moge zle pamietac.
Źródło: beta.tuningforum.pl/viewtopic.php?t=42677


Temat: Kupiłem 530d!
...ktore sie zna - tylko gdzie takie znalezc olbrzymia wiekszosc ogloszen to handlarze, ktorzy nawet nie trudzą sie zeby opisac kazde swoje auto po kolei, tylko biorą szablon ogloszenia i zmieniaja pare danych (pojemnosc, przebieg, kolor) i ogloszenie gotowe BTW, przy drodze ze Slubic do Gorzowa Wlkp. jest taka buda obok jakiejs przydroznej restauracji, na ktorej jest wielki szyld "korekta licznikow samochodowych". Kiedys musze to sfotografowac. przestawianie licznika jest legalne i kazdy moze to sobie robic do woli. Nielegalne jest tylko wprowadzanie w błąd nabywcy, twierdzac ze jest to przebieg oryginalny. Jesli zdejmiesz sobie 200kkm z licznika i powiesz kupujacemu o tym, nie ma w tym nic zlego ani nielegalnego no i nie ma to jak palić 16 litrow w miescie i 10 na trasie Masz z tym jakis problem? Kazdemu wedlug potrzeb i mozliwosci (np. finansowych). Te walki dieslowcow z benzynowcami sa na poziomie...
Źródło: bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=85824