Boty do Metin2 Metin Yang Hack Yanghack MultiHack

Temat: //4tóRa 2oo6
Dzięki Przemiana wewnętrzna bohatera literackiego Dla przyszłych maturzystów jak ktoś chce prezentację to cena ok.100 zł (do uzgodnienia)
Źródło: forum.battlefield1942.pl/viewtopic.php?t=14800



Temat: Matura ustna z języka polskiego
Prosiłbym o sugestie do tematu: Przemiana wewnętrzna bohatera literackiego. Omów na wybranych przykładach. Chodzi mi dokładniej o przykłady takich postaci - jednak nie koniecznie tak bardzo popularnych i lekturowych jak np. Kmicic czy ks.Robak Również interesuje mnie literatura współczesniejsza czy "mniej znana" w kregach maturalnych. Nie chce po prostu powielac tych postaci - bo zapewne nie tylko ja bede pisal tą prace.
Źródło: forum.purepc.pl/index.php?showtopic=214963


Temat: GOTOWE PREZENTACJE MATURALNE
...wśród bohaterów literackich. 45. Pary bohaterów literackich. 46. Portret inteligenta w literaturze XX wieku. 47. Portret Żydów w literaturze XIX wieku. Przedstaw i zinterpretuj sposoby prezentowania tych postaci, odwołują się do wybranych przykładów literackich. 48. Postawy Polaków wobec zagłady w czasie II wojny światowej. Omów temat na podstawie wybranych utworów. 49. Sposoby przedstawiania konfliktu pokoleń w literaturze. 50. Przemiana wewnętrzna bohatera literackiego. 51. Przyroda w utworach romantyków i pozytywistów. 52. Reinterpretacja mitu o Dedalu i Ikarze. 53. Rola postaci nadprzyrodzonych w literaturze. 54. Rola groteski w literaturze XX wieku. 55. Różne obrazy miasta w literaturze polskiej i obcej. 56. Stary człowiek w literaturze. 57. Samotność bohatera literackiego. 58. Topos matki w literaturze i sztuce. 59. Wizerunek śmierci w różnych epokach. 60....
Źródło: gabbler.pl/viewtopic.php?t=1130