Boty do Metin2 Metin Yang Hack Yanghack MultiHack

Temat: Oddam hurtem za jedną potrzebną mi rzecz!
Dot.: Oddam hurtem za jedną potrzebną mi rzecz!   To za probki kosmetykow do wlosow podziekuje:) bylabym chetna na peeling myjacy,tylko wrzuc mi jakis link do niego:)
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135521Temat: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.
...w sephorze- różowe koszulki i do tego gruby pas zapinany na plecach:lol: Miki :D Ja również robię zakupy w rzeszowskiej Sephorze i ostatnio kupowałam atomizer za 32 zł, również żadnej próbeczki nie otrzymałam. Gdy wydałam tak ostatnim razem niecałe 550 zł wtedy zostałam zasypana gradem próbek. Dostałam miniaturkę 15 ml !!! zapachu Eau de Cartier, maseczkę pod oczy AA, bibułki matujące, próbkę brązera do twarzy, próbki kosmetyków do włosów Fekkai, różności od Aquolina. Full wypas, ale nie za każdym razem wydaję takie kwoty, miło byłoby być docenionym także wtedy gdy wydaje się "tylko" kilkadziesiąt złotych.
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=150575


Temat: Góra próbek (apteczne, selektywne i Farouk)! Wszystko za K-pak, Tigi lub Kerastase!
Dot.: Góra próbek (apteczne, selektywne i Farouk)! Wszystko za K-pak, Tigi lub Kerast   No to jakbyś zdecydowała się na jeszcze jakieś lakiery to chętnie oprócz tamtych próbek, które wymieniłam przyjęłabym chętnie te próbki kosmetyków do włosów:) PS. oj to aż tak to ja nie mam zniszczonych ale czasem przy rozczesywaniu potrafię wyrwać tyle, że szkoda gadać:brzydal::D ---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ---------- W moim wątku na 1wszej stronie chciałaś lakier numer 04 i 02, zobacz w opisie, który to na zdjęciu. A tutaj wkleiłam Ci zdjęcie jeszcze dodatkowo z lakierami NIE Sally Hansen jakbyś była...
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=378083